salon

Witamy na naszej stronie i zapraszamy do zapoznania się z ofertą 

 

czym pracujemy:

Proponujemy Państwu pielęgnację wysokiej jakości. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie groomerskim oraz używamy kosmetyków najwyższej jakości odpowiednio dobranych do rodzaju sierści. W trosce o zdrowie Państwa pupili NARZĘDZIA SĄ DEZYNFEKOWANE ORAZ STERYLIZOWANE natomiast do kąpieli używamy tylko JEDNORAZOWYCH RĘCZNIKÓW.


 

jak pracujemy:
Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a przede wszystkim bez pośpiechu. Na każdy zabieg przeznaczamy odpowiednią ilość czasu podyktowaną przez danego psiaka.  Pracując z Państwa pupilami NIE stosujemy żadnych farmakologicznych środków uspokajających i usypiających oraz NIE używamy przemocy oraz NIE wykonujemy zabiegów „za wszelką cenę”.

Jeżeli w naszej ocenie jakiekolwiek czynności wykonywane w stosunku do psa mogą wywołać negatywne skutki, staramy się dopasować odpowiednią metodę oraz zaproponować pracę z psem pozwalającą zminimalizować stres u psa.


 

zakres usługi:
W salonie świadczymy TYLKO kompleksowe usługi, nie ma możliwości strzyżenia/trymowania/wyczesywania bez kąpieli. Szata musi być dokładnie rozczesana, umyta, odżywiona  i co bardzo ważne dokładnie wysuszona i wymodelowana podczas suszenia, ponieważ tylko odpowiednio przygotowana nadaje się do strzyżenia i stylizacji.
W przypadkach psów alergików, które mogą być kąpane tylko w specjalnie dobranych kosmetykach z serii weterynaryjnych, poprosimy o przyniesienie kosmetyków psa, które są używane do kąpieli w domu- wtedy nie będą użyte żadne inne kosmetyki , mogące prowadzić do reakcji alergicznych.nasza edukacja:
Nieustannie uczęszczamy na seminaria, warsztaty oraz kursy dotyczące psów nie tylko z zakresu pielęgnacji, ale również szkoleń, psiej komunikacji, psiej psychiki itp., ponieważ psy są naszą pasją, a wiedza, którą zdobywamy, pozwala nam na budowaniu lepszych relacji, kontaktów i więzi z psam.Serdecznie zapraszamy właścicieli psów ze swoimi pupilami do Salonu pielęgnacji psów w Centrum Psa Pasja.