REGULAMIN

 REGULAMIN SALONU:

 

1.      Umawiając wizytę klient akceptuje warunki niniejszego Regulaminu.

2.      Zabiegi pielęgnacyjne wykonywane są po dokonaniu rezerwacji terminu pod nr tel.  517 215 600.

3.      Prosimy o punktualne przyprowadzanie psa na umówioną wizytę.

4.      W razie z rezygnacji z wizyty prosimy o powiadomienie telefonicznie lub sms-em.

5.      Zabiegi pielęgnacyjne wykonywane są bez podania jakichkolwiek środków farmakologicznych uspokajających oraz nie stosujemy przemocy.

6.      W salonie używane są tylko profesjonalne kosmetyki dla zwierząt.

7.      Stanowisko pracy i narzędzia poddawane są dezynfekcji i sterylizacji.

8.      W salonie wykonywane są tylko kompleksowe usługi (strzyżenie/trymowanie/ rozczesywanie/usuwanie martwego włosa + kąpiel). Nie ma możliwości umówienia się z pieskiem jedynie na samo strzyżenie.

9.      W przypadku pierwszej wizyty psa w naszym salonie prosimy o tym uprzedzić umawiając wizytę w celu rezerwacji większej ilości czasu dla Państwa pupila.

10.  W przypadku trwania cieczki u suczki prosimy o informację, abyśmy mogli zarezerwować termin, który nie wpłynie na komfort pozostałych klientów.

11.  Prosimy o nie karmienie psa przed wizytą oraz wyprowadzenie na spacer (wskazany dłuższy spokojny spacer).

12.  Prosimy o nie kąpanie psa co najmniej 2 tygodnie przed zabiegiem trymowania.

13.  Prosimy o poinformowanie nas o następujących sytuacjach: chorobach o podłożu alergicznym, chorobach układu krążenia., narządów ruchu, trudnym charakterze psa, innych okolicznościach mogących wpływać na złe samopoczucie psa w trakcie i po zabiegach pielęgnacyjnych, itp.

14.  Nie ponosimy odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa w przypadku zatajenia istnienia choroby ukrytej np.: padaczka, wady serca, przeziębienia, choroby alergiczne, problemy psychiczne.

15.  Właścicieli psów agresywnych prosimy o informowanie o możliwości ugryzienia i zabezpieczenie psa kagańcem.

16.  Cena zabiegu uzależniona jest od czasu trwania zabiegu, na który wpływa m.in. stan szaty psa oraz zachowanie pupila. W związku z tym, że psy są znacznie spokojniejsze pod nieobecność właściciela i chętniej współpracują z osobą wykonującą zabiegi pielęgnacyjne, wskazane jest pozostawienie psa samego w salonie. Rozczesywanie jest usługą dodatkowo płatną, nieodebranie psa o określonej godzinie jest dodatkowo płatne, rezerwacja terminu i nieodwołanie wizyty jest dodatkowo płatne. Cennik za powyższe i inne dodatkowe usługi wykazany jest w cenniku.

17.  Właściciel może być obecny podczas zabiegów pielęgnacyjnych psa. Natomiast w przypadku pozostawienia pupila o zakończeniu zabiegu powiadamiamy telefoniczne, ponieważ przy pracy z psem nie jesteśmy w stanie dokładnie określić czasu zakończenia pielęgnacji.

18.  Pies zostaje wydany wyłącznie osobie, która go dostarczyła do salonu lub przez osobę wskazaną do odbioru.

19.  Każdy pies powinien posiadać książeczkę zdrowia z aktualnym świadectwem szczepienia.

20.  Przed zabiegiem ustalamy z właścicielem szczegóły strzyżenia (np. długość). Mamy  prawo odmówić wykonania żądanego przez klienta zabiegu (np. strzyżenia na krótko w okresie zimowym).

21.  Korzystanie z naszych usług jest jednocześnie zgodą na publikację wizerunku pieska w naszej galerii na stronie www.centrumpsapasja.pl oraz na facebooku.

22.  Salon zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia psów: chorych, bardzo zaniedbanych, agresywnych.